AFK Svinařov – A-tým

Aktuality

20.5.2017 – FK Sparta Doly Kladno : AFK Svinařov 3:4p (1:1)

Góly: 40., 88. Urban Petr, 52. Krovoza Matěj – 57. Kasík Petr, 82. Porazil Michal, 19. Charvát František

Utkání se Spartou Doly muselo být pro neutrálního fanouška velmi záživné. Fotbal byl nahoru dolů s šancemi na obou stranách. První půle skončila zaslouženě 1:1 i přesto, že nařízenou penaltu za faul na kapitána Kasíka doslova zahodil Bučko (div že míč neposlal z areálu pryč). Do druhé půle lépe vkročili domácí, když zatlačili naše hráče a zaslouženě se dostali do vedení. Tým Svinařova podržel několika skvělými zákroky brankář Kolařík včetně chycené penalty. Góly Kasíka a Porazila nás dostali do vedení před koncem utkání. Bohužel Krejčí se nechal vyloučit za faul zezadu a chvíli na to jsme obdrželi gól ze standardní situace (jako přes kopírák s prvním gólem).

Penaltový rozstřel jsme opět zvládli díky velké zásluze gólmana Kolaříka.

Příští kolo jedeme bojovat o důležité body na hřiště Buštěhradu. Zápas se uskuteční v sobotu 27.5.2017 od 17:00.

——————————————————————————————-

14.5.2017 – AFK Svinařov : Pchery 9:1 (4:0)

Góly: 5. 37. 42. Škrdlant Ivan, 24. Krejčí Jan, 57. 89. Čechovský Jakub, 59. 71. 78. Bučko Martin – 88. Spousta Lukáš

Hostující tým přijel velmi oslaben o své hráče a jak je vidět, výsledek tomu odpovídá. Hattrickem zazářili 2 naši hráči (zimní posila Ivan Š. a místní střelec Martin B.) Hosté v podstatě ohrozili branku pouze 2x kdy v jednom případě vstřelili branku. Pro domácí tým to byl spíše trénink zaměřen na postupný kombinační útok.